Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 3332

Euro 700 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera tek Posta nr 8.

100 m2 

2+1 

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje te pallati te ri me ashensor.

Eshte i organizuiar ne korridor,sallon guzhine,2 dhoma gjumi ,2 tualate dhe ballkon.

Orientimi i tij eshte lindje-perendim.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Cmimi i qerase 700 euro.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 700 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Posta nr 8
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 6
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime