Apartament 4+1 për Shitje Kodi: 2124

Euro 1100 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shiten 2 apartamente 2+1 ne te njejtin kat 137 dhe 90 metra katror, ne total 227 m2. Hyrjet jane te ndara, preferohet te shiten bashke, por mund te shiten edhe vec e vec. Ketij ambjenti i bashkangjitet edhe papafingo, i cili eshte i strukturuar ne 1 ambjent te vetem dhe ne te hyhet vetem nga njera prej hyrjeve. 

Ambjenti ndodhet ne Rr. Sami Frasheri prane gjimnazit Petro Nini Luarasi.  
Shkalla nuk eshte e pajisur me ashensor. 
I diskutueshem. 


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1100 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr: Sami Frasheri
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 4+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 5

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime