Apartament 4+1 për Shitje Kodi: 3315

Euro 1800 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apart ne rrugen "Abdyl Frasheri ".

144 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne korridor,4 dhoma gjumi ,sallon guzhine,ballkon dhe 2 tualete.

Orientimi i tij eshte jug-perendim.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi i shitjes 1800 euro/m2.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1800 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga ''Abdyl Frasheri ".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 4+1
 • Faza: E re
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 4
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime