Ambjent komercial për Shitje Kodi: 2225

Euro 30000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet Biznes.
Bar-Kafe i gatshem
+ ka dhe nje mini Guzhine + 2tualete
Sip. 125m2
Kati I 2te,
Cmim Qerase aktuale 400 euro/ne muaj. CMIM SHITJE BIZNESI =30.000 Euro
 
Adresa: Vlore, tek Kali I Trojes

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 30000 Total
 • Tipi: Ambjent komercial
 • Qëllimi: Bar - Restaurant
 • Adresa: Adresa: Vlore, tek Kali I Trojes
 • Qyteti: Vlore
 • Rrethi: Vlore
 • Orientimi: Jug
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Prona m2: 125
 • Tualete: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • Telefon
 • Internet
 • TV
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje

Prona të Ngjashme

Më shumë listime