Apartament 3+1+2b për Shitje Kodi: 3241

Euro 195000 Total

Përshkrimi i Pronës

Super apartament ne shitje,prane Maternitetit te Ri.

3+1+2b

-Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri,ne rruge kryesore.

-Ai eshte I organizuar ne :

2 dhoma gjumi

1 kuzhine e madhe

1 ballkon I madh & 1 ballkon vogel qe sherben si kend gatimi.

2 tualete.

-Sip: 128m2

-Apartamenti eshte I mobiluar ne menyren me moderne dhe bashkekohore me te gjitha pajisjet elektroshtepiake me te fundit. Kuzhina,tualetet dhe njera prej dhomave te mobiluara,Chiller + Garderobe te ofruara ne cmimin e shitjes.

-Githashtu ofrohet dhe nje post parkimi ne ambjentet e garazhit.

-Cmimi I shitjes 195 mije euro/total.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 195000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Bulevardi "Bajram Curri",prane Maternitetit te Ri.
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 7
 • Kati banimit: 6
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime