Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3304

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Andon Zako Cajupi".

100 m2 
2+1 
Apartamenti eshte i organizuar ne korridor,sallon, guzhine,dy dhoma gjumi,tualet dhe ballkon.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Orientimi i tij eshte  jug lindje .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 0 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Prona m2: 100
 • Kate total: 9
 • Kati banimit: 6
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime