Ambjent komercial për Shitje Kodi: 2758

Euro 2000 /m2

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira ose shitet Bar ne Radhime.

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe eshte i sapoarreduar dhe totalisht i kompletuar.

Ai gjendet 10 min larg detit.

Cmimi per qira: 50 000 leke/muaj

Cmimi per shitje: 2000 euro/m2

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 2000 /m2
 • Tipi: Ambjent komercial
 • Qëllimi: Bar - Restaurant
 • Adresa: Radhime
 • Qyteti: Vlore
 • Rrethi: Vlore
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • Lavastovilje

Prona të Ngjashme

Më shumë listime