Apartament Tjetër për Shitje Kodi: 3172

Euro 600 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shiten apartamente ne Shengjin.

Apartamentet jane me hipoteke dhe pjeserisht te mobiluara :

1.Garzoniere me sip 47m2.

2.Apartament me sip 66m2,i organizuar ne nje dhome gjumi,nje kuzhine ,nje tualet dhe nje ballkon.

3.Apartament me sip 83m2 i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje kuzhine,nje tualet dhe nje ballkon.

Cmimi i shitjes eshte 600 Euro/m2 per secilin prej tyre.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Lezhe,Shengjin
 • Qyteti: Lezhe
 • Rrethi: Lezhe
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime