Apartament 2+1+2b për Shitje Kodi: 3236

Euro 110000 Total

Përshkrimi i Pronës

Apartament ne shitje tek Liqeni I Thate.

2+1+2b

Sip 115m2

Apartamenti shitet I mobiluar dhe eshte I organizuar ne dy dhoma gjumi,nje kuzhine,dy tualete si dhe 2 ballkone.

Me hipoteke

Cmimi I shitjes eshte 110000 Euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 110000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Liqeni i Thate
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime