Apartament 2+1+2b për Shitje Kodi: 3337

Euro 2750 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Andon Zako Cajupi".

Siperfaqja e tij eshte 134 m2 .

Eshte i organizuar ne sallon,aneks gatimi,dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe 2 ballkone.

Orientimi i tij eshte jug -perendim.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe shume mire administruar.

Cmimi i shitjes eshte 2750 euro/m2.

Mundesi shitje eshte edhe parkimi me cmim 35000 euro/total.

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 2750 /m2
  • Tipi: Apartament
  • Qëllimi: Banesë
  • Adresa: Rruga "Andon Zako Cajupi"
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: Jug-Perendim
  • Specifikimi: 2+1+2b
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime