Apartament 2+1+2b për Shitje Kodi: 3342

Euro 1800 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne Don Bosko prane Vizion Plus.

120.5 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne korridor,sallon ,dy dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Orientimi i tij eshte jug-perendim.

Disponon dokument te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 1800 euro/m2.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1800 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Don Bosko
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 4
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime