Apartament 2+1+2b për Shitje Kodi: 3248

Euro 100000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne Laprake,prane Kupoles.

2+1+2b

127 m2 

Apartamenti eshte i organizuar sallon,guzhine me vete ,dy dhoma gjumi,dy tualete,dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzsitues.

Orientimi i tij eshte veri-jug.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Eshte rikonstruktuar,sistem ngrohje me kaldaje,vetrate me dopio xham.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 100000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 100000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Laprake prane Kupoles
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Jug
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 1
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje

Prona të Ngjashme

Më shumë listime