Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 3251

Euro 800 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne zonen e Xhamllikut.

1+1

89 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon,guzhine,korridor,dhome gjumi dhe tualet.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor.

Orientimi i tij eshte lindje-perendim ,cka e ben me drite tere kohen.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht,njera nga dhomat me parket.

Ka mundesi konvertimi ne 2+1.

Zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes eshte 800 euro/m2.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Xhamllik
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime