Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 3324

Euro 125000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Him Kolli ".

1+1 

68 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri.

Eshte i organizuar ne korridor,tualet,dhome gjumi ,sallon ,guzhine dhe ballkon.

Orientimi i tij eshte jug-lindje.

Shitet i mobiluar.

Cmimi i shitjes 125000 euro/totat.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 125000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Him Kolli"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime