Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 3325

Euro 130000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen e Elbasanit.

1+1 

62 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i organizuar ne sallon guzhine tualet korridor dhe nje dhome gjumi.

Orientimi i tij eshte jug.

Cmimi i shitjes 130000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 130000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga e Elbasanit.
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime