Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 3255

Euro 55000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apart ne bulevardin "Zhan D'Ark",prane ministrise se Jashtme.

1+1

60 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues,buze rruge kryesore.

Vendodhja e tij eshte nje mundesi e mire investimi dhe per biznes.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor,nje dhome gjumi,sallon guzhine,nje ballkon dhe nje tualet.

Orientimi i tij eshte veri-jug.

Apartamenti ka nevoje per rikonstruktim.

Zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 55000 euro /total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 55000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Bulevardi "Zhan D'Ark"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Jug
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime