Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 3257

Euro 56000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apart prane Kopeshtit Zoologjik.

1+1 

60 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Eshte i organizuar ne sallon,guzhine,nje dhome gjumi ,dy ballkone dhe nje tualet.

Orientimi i i tij veri.

Zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 56000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 56000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Kopeshti Zoologjik
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 2
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime