Apartament 2+1+2b për Shitje Kodi: 3272

Euro 1000 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament tek Komuna e Parisit.

2+1+2t

105 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 11.

Eshte i organizuar ne korridor,sallon,guzhine ,2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 1000 euro/m2.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1000 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Komuna e Parisit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 11
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime