Apartament 3+1 për Shitje Kodi: 3273

Euro 1500 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Lidhja e Prizrenit",prane Xheko Imperial.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzitues.

Ka nje siperfaqe prej 102.5 m2.

Eshte i organizuar ne korridor,sallon ,guzhine ,2 dhoma gjumi, dhome pritje ,2 ballkone dhe tualet.

Orientimi i tij eshte lindje,veri dhe jug.

Apartamenti eshte i rikonstrukturuar i gjithe.

Ka mundesi parkimi.

Cmimi i shitjes  eshte 1500 euro/m2 .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1500 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "LIdhja Prizrenit " prane xheko Imperial
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Jug-Lindje
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime