Apartament 3+1 për Shitje Kodi: 3306

Euro 1700 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Abdyl Frasheri ".

3+1 

145 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i organizuar ne korrido,sallon ,guzhine, dy dhoma gjumi  tualet dhe ballkon.

Orientimi i tij eshte veri -lindje.

Cmimi i shitjes 1800 euro/m2 .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1700 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Abdyl Frasheri ".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Lindje
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 1
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime