Apartament 3+1 për Shitje Kodi: 3343

Euro 300000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne ndertim tek rezidenca "Kodra e Diellit ".

146.75 m2 +110.43 m2 verande.

Ndodhet ne katin e pare te banimit.

I organizuar ne korridor,tre  dhoma gjumi ,sallon ,guzhine ,2 tualete dhe verande.

Ndertimi perfundon ne qershor te vitit 2024.

Orientimi i tij eshte ju-lindje.

Cmimi i shitjes 300000 euro/total .(i diskutueshem ).


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 300000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: kodra e diellit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: Në ndërtim
 • Kati banimit: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Verandë: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime