Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3276

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera prane postes 8.

80 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekszistues.

Ai eshte i organizuar ne sallon,guzhine nje  dhoma gjumi dhe tualet.

Orientimi i tij eshte lindje-veri.

Apartamenti eshte i mobiluar.

Cmimi i qerase eshte 400 euro/muaj. (i diskutueshem ).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Posta nr 8
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime