Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3336

Euro 550 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne qender te Tiranes ,prane Postes Shqipetare.

2+1 

95.5 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Eshte i organizuar ne korridor,sallon guzhine ,2 dhoma gjumi dhe tualet.

Apartamenti eshte i mobiluar.

Cmimi i qerase 550 euro/muaj.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 550 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Qender
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 4

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime