Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3334

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament  me qera afer tek Leonora.

2+1

95 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne korridor,sallon ,guzhine  , 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi i qerase 800 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Mbikalimi te komuna Parisit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime