Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3282

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera per zyre .

Ambienti ndodhet ne rrugen "Nikolle Tupe ".

Ka nje siperfaqe prej 85 m2.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Eshte i organizuar ne 3 ambiente pune ,depo,tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne nje pozicion shume te mire per reklamim.

Orientimi i tij eshte perendim.

Cmimi i qerase eshte 500 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Nikolla Tupe"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime