Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3283

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera prane sheshit "Willson".

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.

Eshte i organizuar ne korridor,dhome gjumi,sallon ,guzhine ,tualet dhe ballkon.

Orientimi i tij eshte lindje -perendim .

Apartamenti eshte i mobiluar.

Cmimi i qerase eshte 400 euro/muaj.

Jepet me qera dhe per zyre.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Sheshi Willson
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime