Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 3293

Euro 100000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Nikolla Tupe".

1+1 

60 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzitues.

Eshte i organizuar ne korridor,sallon,guzhine ,ballkon,dhome gjumi dhe tualet.

Orientimi i tij eshte lindje.

Disponon Certifikate te rregullt hipotekore.

Cmimi i shitjes 100000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 100000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr."Nikolla Tupe".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 3

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime