Apartament 3+1 për Shitje Kodi: 3298

Euro 800 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament prane zones se Astirit.

111 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit .

Eshte i organizuar ne korridor,sallon,guzhine ,3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitje 800 euro /m2.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr "MIkel Maruli " Astir
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Prona m2: 111
 • Kati banimit: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime