Apartament 3+1 për Shitje Kodi: 3308

Euro 172000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartanent ne rrugen "Zef Jubani ".

128 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon,guzhine ,3 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi i shitjes 172000 euro/total.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 172000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Zef Jubani "
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 4

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime