Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 3313

Euro 110000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Irfan Tomini"

1+1

82 m2 

Apartament ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i organizuar ne sallon,guzhine,nje dhome gjumi ,ballkon dhe tualet 

Apartamenti eshte totalisht i rinovuar ne menyre bashkekohore.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 110000 euro /total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 110000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Irfan Tomini".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 7
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime