Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 3320

Euro 73000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament tek Brryli.

1+1 

53 m2 

Apartamenti nodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh .

Eshte i organizuar ne korridor,sallon guzhine ,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 73000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 73000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Brryli
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime