Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 3322

Euro 92000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Beqir Luga ".

1+1 

53 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh.

Apartamenti eshte i restauruar .

Eshte i organizuar ne korridor,sallon guzhine,tualet dhe dhomi gjumi.

Orientimi i tij eshte lindje perendim.

Cmimi i shitjes 92000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 92000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Beqir Luga"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime