Apartament 3+1+2b për Shitje Kodi: 1521

Euro 1122 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament 3+1+2tualete+2ballkone  me siperfaqe fizike 152 m2 ne Durres

 Fasada unike e objektit ne te cilen ndodhet apartamenti eshte realizuar me materiale gjermane te certifikuara per konsumin e ulet te energjise si dhe mbrojtjen e mjedisit.

Adresa: Blv.Dyrrah, Durres   

 Cmimi: 1122 euro/ m2

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1122 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Bulevardi Dyrrah
 • Qyteti: Durres
 • Rrethi: Durres
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Prona m2: 152
 • Kate total: 9
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime