Apartament 3+1+2b për Shitje Kodi: 3258

Euro 1500 /m2

Përshkrimi i Pronës

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.

3+1+2B

Adresa : Rr " Mine Peza"

Apartamenti shitet i mobiluar ose jo.

Ai eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,nje sallon,kuzhine,dy ballkone dhe dy tualete.

Kati II,pa ashensor.

Cmimi i shitjes eshte 1500 Euro/m2.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1500 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rrruga"Mine Peza"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 2
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • Oxhak
 • Telefon
 • Internet
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime