Apartament 3+1+2b për Shitje Kodi: 3338

Euro 445000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament prane stadiumit "Air Albania".

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 161.5 m2.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 10 katesh me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ,guzhine ,3 dhoma gjumi,2 ballkone dhe 2 tualete.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 445.000 euro/total.

Ofron gjithashtu dhe ne shitje vend parkim me kosto ekstra.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 445000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Prane stadiumit "Air Albania"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 4
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Depo: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime