Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 2451

Euro 1000 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne plazhin e Durresit (prane Ilirise)

 • Apartament 99 m2, i organizuar ne 2+1, kati 6/6, i mobiluar, me hipoteke, me pamje nga deti.
            Cmimi: 1000 euro/m2

 • Apartament 60 m2, i organizuar ne 1+1, kati 6/6, bosh, me hipoteke, me pamje nga deti.

            Cmimi: 800 euro/m2

 • Apartament 60 m2, i organizuar ne 1+1, kati 5/6, i mobiluar, me hipoteke, me pamje nga deti.
            Cmimi: 1000 euro/m2

 • Apartament 51 m2, i organizuar ne 1+1, kati 5/6, bosh, me hipoteke.
            Cmimi: 650 euro/m2

 • Dyqan 300 m2, kati i pare, me hipoteke.
            Cmimi: 2000 euro/m2

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1000 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa:
 • Qyteti: Durres
 • Rrethi: Durres
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 5

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime