Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3327

Euro 145000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Thanas Ziko".

2+1 

85 m2 

Apartamenti ndodhet ne e 2 te nje pallati te ri.

Eshte i organizuar ne korridor sallon guzhine ,tualet dhe 2 dhoma gjumi.

Cmimi i shitjes 145000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 145000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Thanas Ziko "
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime