Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3328

Euro 115000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament prane Restorant Durresit.

2+1

80 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Eshte i organizuar ne korridor,sallon guzhine 2 dhoma gjumi tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i rikonstrukturuar totalisht.

Cmimi i shitjes 115000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 115000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: ish restorant durresi
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime