Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3333

Euro 88000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Kongresi i Manastirit".

2+1 

67 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne korridor,dy dhoma gjumi ,sallon guzhine dhe tualet .

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Cmimi i shitjes 88000 euro total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 88000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Kongresi i Manastirit "
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime