Apartament 3+1+2b për Shitje Kodi: 2464

Euro 1050 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shiten 2 apartamente ne qender te Durresit

 • Apartament 152 m2,i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone, kati i 5-te, ndertime cilesore dhe ekologjike. Cmimi: 1050 euro/m2.
 • Apartament 115 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon, kati i 5-te, ndertime cilesore dhe ekologjike. Cmimi: 1000 euro/m2

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1050 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Bulevardi Dyrrah
 • Qyteti: Durres
 • Rrethi: Durres
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 5
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime