Apartament 3+1 për Qera Kodi: 3145

Euro 700 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera  tek rruga "Perlat Rexhepi".

3+1 

145 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e trete .

Apartamenti eshte bosh dhe mund te jepet me qera dhe per zyre dhe per banim.

Cmimi I qerase eshte 700 Euro/muaj.(I diskutueshem).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 700 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Perlat Rexhepi"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Kondicioner
 • Internet

Prona të Ngjashme

Më shumë listime