Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3250

Euro 75000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Dritan Hoxha".

2+1 
85 m2
Apartamenti eshte i organizuar ne sallon,guzhine dy dhoma gjumi ,dy ballkone dhe nje tualet.
Orientimi i tij eshte jug-perendim.
Shitet i mobiluar.
Disponon certifikate pronesie.
Cmimi i shitjes eshte 75000 euro/total.

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 75000 Total
  • Tipi: Apartament
  • Qëllimi: Banesë
  • Adresa: Rruga "Dritan Hoxha".
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: Jug-Perendim
  • Specifikimi: 2+1
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime