Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3256

Euro 95000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apart ne rrugen "Margarita Tutulani".

2+1

85 m2

Apartmenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor,jo i fundit.

Eshte i organizuar ne sallon ,guzhine,nje tualet,dy dhoma gjumi ,ballkon dhe korridor.

Orientimi i tij eshte lindje ,veri.

Zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitje 95000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 95000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Margarita Tutulani"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 5
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime