Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 3300

Euro 650 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament per zyre ne rrugen "Sami Frasheri".

120 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 ambiente pune ,korridor,guzhine ,2 tualete dhe 2 ballkone.

Orientimi i tij eshte lindje-perendim cka e ben me ndricim natyral tere kohes.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri  te mire administruar me ashensor.

Te gjitha ambientet ne apartament jane te pajisur me kondicioner.

Cmimi i qerase 650 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 650 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 9
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime