Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3321

Euro 155000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament prane postes nr 8.

2+1 

77 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzsitues.

Orientimi i tij eshte jug-lindje-veri.

Eshte i organizuar ne korridor,sallon,guzhine,tualet ,ballkon dhe 2 dhoma gjumi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Apartamenti eshte i restauruar .

Cmimi i shitjes 155000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 155000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: posta nr 8
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 4
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime