Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3326

Euro 155000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Muhamet Gjollesha".

2+1 

75 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues .

Eshte i organizuar ne sallon ,guzhine,korridor 2 dhoma gjumi dhe tualet .

Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar.

Cmimi i shitjes 155000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 155000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: tek Inxhinieria e ndertimit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime