Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 2648

Euro 33000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne qytetit e Vlores.

Apartamenti eshte ne zonen e Ujit te Ftohte.

Ai eshte i vendosur ne katin e peste te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor.

Apartamenti eshte  i pajisur me hipoteke dhe ka nje siperfaqe prej 63.5 m2.

Cmimi: 33 000 euro/total

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 33000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Uji i Ftohte
 • Qyteti: Vlore
 • Rrethi: Vlore
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime