Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 3064

Euro 45000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne Sarande.

1+1 

55 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallatti te ri me ashensor.

Ai ka nje pamje shume te bukur detin,perballe dhe shetitoren e Sarandes.

Mund te shitet edhe i mobiluar.

45.000 euro/total

Apartamenti ka dhe mundesi kembimi.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 45000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Ismail Qemali"
 • Qyteti: Sarande
 • Rrethi: Vlore
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 7
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime