Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 3309

Euro 1000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament ne rrugen "Ymer Kurti ".

3+1 +2t+2b+garderobe

215 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin  e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i organizuar ne sallon,guzhine me vete ,3 dhoma gjumi,garderobe,2 tualete ,2 ballkone.

Orientimi i tij eshte lindje,jug,perendim.

Ofron mundesi parkimi.

Apartamenti eshte i invenstuar me cdo gje ne menyre bashkekohore.

Cmimi i qerase 1000 euro/muaj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Apartamenti eshte dhe ne shitje me vleren 310.000 euro/total

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Ymer Kurti".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje-Perendim
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 9
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Oxhak
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime