Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3330

Euro 700 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Eduard Mano "

2+1 

115 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i organizuar ne sallon ,guzhine ,korridor ,2 dhoma gjumi ,2 tualete .

Orientimi i tij eshte jug-lindje.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Ka dhe vend parkimi.

Cmimi i qerase eshte 700 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 700 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Eduard Mano"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime